Z edukacją od 2008

O NAS

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą. Bazujemy na doświadczeniu, które nasi lektorzy zdobywają od lat na rynku szkoleń językowych jak i w różnego typu szkołach, na wszystkich poziomach nauczania.

Zdobywając coraz większą rzeszę zadowolonych klientów, poznajemy potrzeby rynku i jesteśmy w stanie sprostać coraz wyższym wymaganiom. Oferujemy jednocześnie konkurencyjne ceny oraz szereg usług dodatkowych, takich jak gwarancja zdania egzaminu!

Oferujemy zajęcia grupowe i indywidualne na każdym poziomie zaawansowania. Korzystamy z nowoczesnych podręczników oraz wykorzystujemy multimedia prowadząc nasze kursy. Korzystając z materiałów firmowych dostarczonych przez klientów, staramy się kształcić pracowników branżowo, możliwie w pełni pozwalając im stosować nabyte umiejętności i wiedzę w swojej pracy.

Specjalizujemy się w szkoleniach dla firm, ponieważ wiemy, że potrzeby Państwa pracowników różnią się od tego, co oferują szkoły językowe. Dodatkowo, oszczędzamy Państwa czas i pieniądze dojeżdżając na zajęcia do firm i szkoląc pracowników na miejscu.

POBIERZ

Adres

HAMISH
kursy i szkolenia językowe

Ul. Zwycięstwa 35
44-100 Gliwice

Tel. kom.: +48 606 44 15 44

E-mail: hamish@hamish.pl